Online kurs Orta Seviye Geliştiriciler için Java | robot_dreams
< online eğitim > < MIDDLE+ >

Orta Seviye Geliştiriciler için Java

Nesrin Aşan,
Yazılım Mühendisi, Hepsiburada
7+ yıl Java tecrübesi

devamını oku
Tarih: 14 Şubat - 17 Nisan 2024
Süre:

9 Hafta / 18 Online Ders

Java'nın derinliklerine dalmaya hazır mısınız?

Java'nın tüm potansiyelini ortaya çıkarın, gelişmiş kavramlarla becerilerinizi yükseltin, sorunsuz veritabanı etkileşimi için Hibernate ORM API'de ustalaşın. Işık hızında kodlama için Spring Boot'un gücünden yararlanın. Docker, Kubernetes ve Spring Cloud ile geliştirme tutkunuzu ateşleyin!

 

Bu benzersiz eğitimde uygulama tarafından kolay ve etkin database etkileşim çözümlemeleri öğrenmekle kalmayacak hızlı, kolay ve test edilebilir proje kodlamaları da yapabileceksiniz! Tüm bunların yanı sıra çeşitli pratik eğitimler sonucunda cloud mimarileri ve teknolojilerinde bir uzman olabilmek için gerekli tüm bilgiye sahip olacaksınız.

Aşağıdaki kişilere kursu öneririz:
Junior Java Geliştiriciler

En çok yazılımcı ihtiyacı olan programlama dillerinden birisi olan Java'da, ileri seviye teknikleri, kütüphaneleri öğrenecek ve daha derin düzeyde bilgi seviyesine sahip olabileceksiniz. Junior seviyeden middle seviyeye geçmek için gerekli becerileri edineceksiniz.

Yazılım mühendisleri

Mevcut sorumluluklarınızı daha iyi kavrayarak hızlı ve kaliteli kod geliştirimi sağlayacak ve kurumsal projelerde bir adım öne geçmeyi başaracaksınız. Mevcut kod altyapınızı geliştirebilecek, uygulamaları optimize edip daha performanslı çalışmalar sağlayabileceksiniz.

Yazılım mimarları

Java ile geliştirilmesi karar verilen yazılım sistemlerinin tüm fonksiyonlarını anlayarak proje süreçlerinin doğru yönlendirilmesini sağlayacaksınız.

Kursta aşağıdaki konuları analiz edeceğiz:
Güçlü Veri İşleme!

Kurumsal projelerde ihtiyaç duyulan ileri düzey Java becerilerini kazanacak ve karmaşık projeleri daha iyi tasarlayabilecek aynı zamanda yönetme ve sürdürme becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu sayede kurumsal projelerde bir adım öne çıkacaksınız!

Hızlı, Kolay ve Test Edilebilir Proje Geliştirme: Spring Boot

Günümüzün ‘’yeni normali’’ olarak kabul edilen Microservice mimarisi ile ilgili güncel yaklaşımları öğrenecek, boyut farketmeksizin projelerde kodlama yapma ve mimari kararlar alma becerilerini kazanacaksınız.

Bulut Mimarilerinde Uzmanlık: Docker, Kubernetes ve Spring Cloud

Java'nın en güncel araçlarını kullanarak bulut sağlayıcılarda hizmet verebilen bütünsel bir projeyi yazabilme becerisini elde edeceksiniz. AWS ve Azure gibi popüler bulut platformlarıyla pratik uygulamalar gerçekleştirerek, bulut tabanlı Java projelerinde uzmanlaşacaksınız.

Nasıl eğitim veriyoruz?
01
Uygulama temelli dersler ve ödevler veririz

Derslerin materyallerini pekiştirmeniz için uygulama temelli çok özel alıştırmalar geliştirdik. Bu alıştırmalar sayesinde, javanın içerisinde yer aldığı bütüncül bir yazılım ekosistemini daha iyi kavrayacaksınız.

02
Yardım ve Destek

Kurs eğitmeni, kurs sırasında ortaya çıkan tüm soruları yanıtlayacak ve ekibimiz öğrenme sürecinde sizlere yardımcı olacaktır.

03
Network kurarız

Eğitim ile ilgili tüm bilgi ve dökümanları hızlıca edinebileceğiniz bir Discord grubuna dahil olacaksınız.

Eğitmen:
Nesrin Aşan
Yazılım Mühendisi, Hepsiburada
Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur.
2016 yılından beri aktif olarak Java projeleri geliştirmektedir.
Otomasyon sistemleri ve büyük ölçekli mobile uygulamaların backend tarafında java developer olarak çalışmıştır.
Aynı zamanda çalıştığı süreler boyunca ekiplerde “Scrum Master” olarak da yer almış ve 3 yılı aşkın bir süredir de yazılım alanında mentör ve eğitmen rolü üstlenmektedir.
Şu anda Hepsiburada şirketinde yazılım mühendisi olarak çalışmaktadır.
Müfredat
Bilgi İstiyorum

Kursa kayıt olmak için formu doldurun, eğitim danışmanımız
en kısa sürede sizlere ulaşarak kurs içeriği ve ücretlendirme hakkında detaylı bilgi verecektir.